Het wonderlijke ei van Lady Nana

€17,95
Op voorraad
Lady Nana is een wereldberoemde kip. Ze legt alleen maar speciale eieren. Wanneer ze een wit ei legt, wordt ze woedend. Maar misschien is een gewoon, wit ei wel datgene waar ze naar verlangt? Prentenboek over de keerzijde van beroemdheid. 40pg. 5+

De Eenhoorn is een uitgeverij van kinderboeken. De uitgeverij werd opgericht in 1990 in Wielsbeke, West-Vlaanderen en is nu gevestigd in Eke, Oost-Vlaanderen. In 1991 publiceerde De Eenhoorn haar eerste kinderboek: Puntje puntje puntje van Geert De Kockere en Geert Vervaeke.

Boeken van De Eenhoorn zijn bekend om hun gedurfde en experimentele illustraties. De uitgeverij is gerenommeerd in binnen- en buitenland en sleepte met haar boeken al vele (inter)nationale prijzen in de wacht.